ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ Корнинської сільської територіальної громади

       Оскільки з 01.05.2023 р. КАТП 1728 визнане виконавцем послуг з вивезення побутових відходів у Корнинській ОТГ. Наполегливо просимо з відповідальністю поставитися до укладання індивідуальних договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами з Комунальним автотранспортним підприємством 1728, як виконавцем послуг з вивезення побутових відходів.

      Для укладення договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами необхідно звернутися в КАТП 1728 за адресою: м. Рівне вул. В. Стельмаха, 22 (каб. № 1).

      Для укладання договору необхідні наступні документи власника будинку/квартири:

  • паспорт;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера; 
  • довідку про склад зареєстрованих осіб;
  • документ, який засвідчує право власності на нерухомість.

       Також представники КАТП 1728 будуть укладати договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з мешканцями домоволодінь Корнинської ОТГ у приміщеннях сільських рад, а саме:

03.05.2023 р. у приміщенні Корнинської сільської ради з 10:00 до 15:00 год.;

04.05.2023 р. у приміщенні Тайкурської сільської ради з 10:00 до 15:00 год.;

05.05.2023 р. у приміщенні будинку культури с. Колоденка з 10:00 до 15:00 год.

     Звертаємо Вашу увагу,  що  оплата за вивіз побутових відходів від мешканців Корнинської ОТГ з травня 2023 року буде здійснюватись на рахунок КАТП 1728 згідно надісланих рахунків.

     Разом забезпечимо утримання території громади у чистоті й належному та санітарному стані.

 

Розрахунок терміналом

До уваги споживачів
З 1 травня 2023 року в абонвідділі підприємства КАТП 1728 працює термінал. То ж відтепер ви маєте можливість здійснити оплату за послуги з поводження з твердими побутовими відходами за допомогою банківської картки.

Куди діти відпрацьовані автомобільні шини?

У зв’язку із зростанням кількості транспортних засобів у нашій тергромаді, відповідно збільшенням відпрацьованої автогуми, Автотранспортне підприємство КАТП 1728 організовує збір відпрацьованих автомобільних шин.
Вживану автогуму ви можете здати на території КАТП 1728 за адресою Володимира Стельмаха 22 (колишня Курчатова), або ж звернутися у транспортний відділ підприємства за номером телефону +38(067)279-49-18 аби наші працівники змогли виїхати до вас і транспортувати автошини.
Відпрацьована автогума буде відправлена до Києва для подальшої утилізації згідно санітарних вимог.
Із тарифом ви можете ознайомитись за посиланням.

КАТП 1728, ПОТРІБНІ НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ РОБОТИ ВОДІЇ

Запрошуємо водіїв автотранспортних засобів, а саме сміттєвозів марки Ford та МАЗ, а також водія на самоскид ЗІЛ.
Висока заробітна плата, офіційне працевлаштування, оплата лікарняних, премії, основна та додаткова відпустка гарантується!
Деталі за телефоном (0362) 63-48-71, +38(067)364-04-89 або ж за адресою м.Рівне, вул. Володимира Стельмаха, 22 (колишня Курчатова)

КУДИ ДІТИ НОВОРІЧНІ ХВОЙНІ

Новорічні свята скоро підійдуть до завершення, а це означає, невдовзі рівняни розпочнуть позбуватися ялинок та сосон.
- КАТП 1728 звертається до споживачів із проханням не створювати стихійні сміттєзвалища та залишати святкові дерева біля сміттєвих майданчиків. Прохання не змішувати гілля із твердими побутовими відходами і не викидати їх до сміттєвих контейнерів.
- Хвойні дерева будуть відправлені на КП "Рівненський міський Трест зеленого господарства, для подрібнення на щепу, яку відправлять на теплопостачаючі організації для спалювання у твердопаливних котлах, а також весною при потребі будуть використовувати для мульчування.

З Новим 2023!

Колектив КАТП 1728 вітає жителів Рівненської територіальної громади із першим робочим днем у Новому 2023 році!
Нехай, цей рік подарує нам довгоочікуваний МИР та ПЕРЕМОГУ!
Все буде Україна!

До уваги водіїв!

Шановні водії, звертаємо вашу увагу на правила паркування поблизу сміттєвих майданчиків. Від сьогодні 22 грудня інспектори муніципальної варти почнуть штрафувати порушників правил паркування. У Департаменті мунварти зазначили, що присутність водія при накладанні штрафу — необов'язкова.
«При створенні повідомлення про притягнення до адмінвідповідальності інспектор вказує наступні дані: марку авто, частину статті, яку порушив автомобіль, і відповідний пункт ПДР. На підставі цього розмір штрафу коливатиметься від 340 до 680 гривень", — пояснив начальник відділу контролю за паркуванням Артур Шибрук.
 

Інформація для балансоутримувачів багатоквартирних будинків

В зв'язку з погіршенням погодніх умов КАТП 1728 звертається до голів ОСББ та Управлінських компаній, з проханням забезпечити проїзд до контейнерних майданчиків.
Через значні опади снігу сміттєвозні автомобілі не завжди можуть дістатися сміттєвих контейнерів. Крім того відповідно до правил благоустрою, балансоутримувачі та суб’єкти господарювання зобов’язані забезпечити вільний проїзд сміттєвозних автомобілів до майданчику.
Аби не створювати антисанітарії в місті НАГОЛОШУЄМО, що згідно договору "Про надання послуг з поводження з побутовими відходами" споживач зобов’язаний забезпечувати умови для вільного доступу до контейнерних майданчиків.
Вдячні усім за розуміння!

Інформація про збір відпрацьованих батарейок

Адміністрація КАТП 1728, дякує усім небайдужим, хто долучився до збору відпрацьованих батарейок.
Завдяки вам шановні рівняни, в грудні ми відправили до Львову 1490 кг відпрацьованих батарейок, після чого вони будуть відсортовані та в подальшому передані на утилізацію до Польщі. Варто відмітити, що наше підприємство таку роботу проводить уже не перший рік, а все для того, аби запобігти негативному впливу на здоров’я рівнян та навколишнього середовища нашої громади.
До прикладу у 2021 році було відправлено 1513 кг, у 2020 – 1513 кг, та у 2019 – 873 кг. Відповідно до міської Програми збирання та утилізації відпрацьованих батарейок КАТП 1728 уклало договір із Дочірнім підприємством «Боднарівка» КП «Зелений Львів». Реалізовано за кошти платників податків.
 
Звертаємо вашу увагу, за результатами досліджень 1 пальчикова батарейка отруює в середньому 16 м² землі. Куди можна викинути використані батарейки, дивіться нижче.
Перелік місць встановлення боксів:
1. Рівненська міська рада вул. Соборна, 12а;
2. Рівненський районний відділ поліції ГУ НП в Рівненській області, вул. Пушкіна, 4;
3. Рівненський державний гуманітарний університет вул. Пластова, 31;
4. Управління житлово-комунального господарства вул. Шевченка, 45;
5. Торговий центр "Злата Плаза" вул. Короленка, 1;
6. Національний університет водного господарства та природокористування вул. Соборна, 11;
7. Національний університет водного господарства та природокористування вул. Карнаухова;
8. Кінопалац "Україна" майдан Незалежності, 2;
9. Центр надання адміністративних послуг майдан Просвіти, 2;
10. Рівненська гуманітарна гімназія вул. С. Ковалевської, 17;
11. Головне управління ДСНС у Рівненській області вул. Полуботка, 37;
12. ГО "Час дій" вул. Коновальця, 4;
13. Рівненський коледж НУБіП вул. Коперника, 44;
14. Рівненський міський палац дітей та молоді вул. Кн. Володимира, 10;
15. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 РМР, вул. Є. Коновальця, 17;
16. Управління економіки РМР
17. КАТП 1728 за адресою Курчатова, 22.
Запрошуємо всіх небайдужих рівнян долучатись до збору відпрацьованих батарейок!
 
 

Звертаємось до жителів Рівненської ТГ

Щороку підприємство КАТП 1728 займається збором відпрацьованих батарейок.
 Звертаємося з проханням до мешканців міста, а також підприємців, здати відпрацьовані елементи живлення на територію КАТП 1728 за адресою Володимира Стельмаха 22 (колишня Курчатова), або ж звернутися за телефоном (067) 544- 40- 78 аби наші майстри змогли приїхати до вас та забрати . Зібрані батарейки в подальшому будуть відправлені на утилізацію до європейських країн.
 Подбаймо про довкілля разом!!!

Благодійний ярмарок "Благо твори"

Учора в Рівному на території Парку Молоді до Міжнародного дня захисту тварин Центр Стерилізація та ГО "Під егідою" провели благодійний ярмарок «Благо твори». Рівняни мали можливість поспілкуватись з вихованцями Центру Стерилізації, а також почути історії господарів чотирилапих, яких небайдужі взяли на своє утримання.
За словами майстрині Центру Стерилізації Тамари Сиротинської, такі заходи необхідні нашому місту:
«Попри війну у Рівному багато добрих людей, які з усіх сил намагаються допомагати безпритульним тваринам. Долаючи жорстокість та байдужість, ці непересічні рівняни – волонтери, завжди показують любов до тварин та популяризують гуманне до них ставлення. Особливо радує те, що молоде покоління не байдуже до братів наших менших і завжди із задоволенням долучається до подібних акцій. Сьогодні вкотре хочу висловити щирі слова вдячності ГО «Під егідою» та дівчатам волонтерам, які неабияк допомагають нашому Центру»
Не зважаючи на дощову погоду свято вдалося на славу. Дякуємо усім хто долучився!

Більше статей...

Сторінка 1 з 6

КОНТАКТИ

Адреса

33018 м. Рівне,
вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 22

E-mail адреса

katp-1728 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - приймальня

Телефони

(0362) 63-48-71 приймальна

(0362) 64-23-09 абонвідділ

(067) 361-75-23 абонвідділ

(0362) 63-52-98 бухгалтерія

НАПИШІТЬ НАМ

ГАЛЕРЕЯ

JoomShaper