Часті запитання та відповіді

Відповідно до Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», наявність договору про вивезення твердих побутових відходів з організаціями що надають такі послуги є обов'язковим. Таким чином, споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та сплачувати послуги у строки встановлені договором або законом.

Умовами договору про надання послуги з вивезення побутових відходів передбачені реквізити сторін, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса та паспортні дані, ідентифікаційний номер споживача.

 Таким чином, КАТП 1728  згідно  п.2 ч.1 ст.11 Закону України здійснює обробку Ваших персональних даних виключно для надання послуг з вивезення побутових відходів.

Якщо Ви хворієте і не маєте можливості самостійно прийти до нас для  укладення договору, зверніться, будь- ласка, по телефону 23-72-47 в абонентну службу з проханням прийти до Вас додому. Наш уповноважений спеціаліст заключить угоду безпосередньо у Вас вдома.

Споживач має право не сплачувати за  надані послуги за період відсутності власника квартири та/або членів сім’ї на підставі письмової заяви і документа, що підтверджує його відсутність – довідка з місця тимчасового проживання, роботи, навчання, проходження військової служби чи відбування покарання.

Відповідно до Закону України "Про пільги", Громадянам, що набули статусу пільговика, пільги надаються з дня їх звернення про надання пільг та подачі відповідних документів, що надають право на  пільгу передбачену Законами України. Таким чином перерахунок за минулий період не здійснюється, це порушення законодавства.

На даний час Ви можете оплатити послуги з допомогою Карти Visa в системі Приват24 у розділі меню: Всі послуги-Комуналка-Оплата заборгованості-Сміття, екологія.

Оплату за послуги з вивезення побутових відходів можна проводити як по рахунках, що надсилаються споживачам щомісячно, так і по розрахунковим книжкам. Для безкоштовного отримання  розрахункової книжки зверніться в абонентний відділ.

КАТП 1728 надає споживачеві послуги з вивезення побутових відходів (в т.ч. тверді, великогабаритні, ремонтні) встановлені рішенням виконавчого комітету Рівненської міської  ради.

В рахунку, що Ви отримуєте щомісяця, вказано що у ньому враховано оплати, здійснені до 20 числа. Справа у тому що банківські установи надають інформацію про платежі дещо з запізненням, крім того, для того щоб рахунок вчасно потрапив у Вашу поштову скриню, він формується за кілька днів до кінця місяця і, після друку доставляється кур'єрською службою. Зробити усе це за кілька днів наступного місяця не є можливим, хоча ми докладаємо усіх зусиль щоб врахувати максимальну кількість оплат здійснених у кінці місяця. Саме тому ми дуже просимо проводити повний розрахунок до 20 числа поточного місяця.

Згідно  рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 12.06.2012р. №111,  якщо у квартирі не зареєстровано жодного мешканця, нарахування плати за послугу з вивезення побутових відходів здійснюється за діючим тарифом на 1 людину в місяць.

Звичайно! Оплату за послуги з вивезення побутових відходів можна проводити в банківських установах чи у відділеннях Укрпошти без квитанції. Вам необхідно лише знати Ваш особовий рахунок, а суму оплати повідомлять в касі. А також оплату можливо здійснити через сервіс "Приват-24" або на сайті підприємства.

КОНТАКТИ

Адреса

33018 м. Рівне,
вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 22

E-mail адреса

katp-1728 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - приймальня

Телефони

(0362) 63-48-71 приймальна

(0362) 64-23-09 абонвідділ

(067) 361-75-23 абонвідділ

(0362) 63-52-98 бухгалтерія

НАПИШІТЬ НАМ

ГАЛЕРЕЯ

JoomShaper