Оформлення субсидії

1.  Постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2010 за № 621 затверджено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, згідно з якими змінено відсоток середньомісячного сукупного доходу для нарахування субсидій громадянам, зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку):

  • з 20 % змінено на 15 %

  • з 15% змінено на 10 %

 Перелік пільгових категорій визначаєЗакон України "Про Державний бюджет"

 

2. Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг.

 

3.  УВАГА! Надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує відповідну частку житлово-комунальних послуг, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами. Субсидія припиняється з місяця, у якому надійшло таке подання.

 

4. У разі, коли через несплату громадянином відповідної частки житлово-комунальних послуг надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг припинено, громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла після  року за період отримання субсидії.

 

Для призначення субсидії заявникові, залежно від місця його проживання, необхідно звернутися із відповідною заявою до Міського Управління праці та соціального захисту населення або Обласного Управління праці та соціального захисту населення

 

Порядок надання субсидій визначає Постанова Кабінету Міністрів "Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг"

КОНТАКТИ

Адреса

33018 м. Рівне,
вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 22

E-mail адреса

katp-1728 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - приймальня

Телефони

(0362) 63-48-71 приймальна

(0362) 64-23-09 абонвідділ

(067) 361-75-23 абонвідділ

(0362) 63-52-98 бухгалтерія

НАПИШІТЬ НАМ

ГАЛЕРЕЯ

JoomShaper